Gerbiama BE1 Nacionalinės futbolo akademijos bendruomene,

Visos BE1 NFA organizacijos vardu prašome mums skirti savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą.

Jūsų parama yra labai svarbi mūsų akademijos veiklai ir padeda mums užtikrinti, kad mūsų sportininkai gautų kokybišką sportinį išsilavinimą ir galimybę tobulinti savo įgūdžius.

Praėjusiais metais mūsų futbolo akademija gavo €3388. Šios lėšos buvo naudojamos šiems tikslams:

  • 10 Ukrainos pilietybę turinčių jaunų sportininkų nemokamai įtraukėme į treniruočių procesą bei jaunimo futbolo komandas, taip pat dviems ukrainiečiams mūsų akademija suteikė nemokamą apgyvendinimą.
  • Už gautą paramą įsigyta VEO 2 kamera. Ji skirta filmuoti bei transliuoti futbolo rungtynes. VEO 2 yra moderni sporto filmavimo įranga, kuri padeda užfiksuoti kiekvieną žaidimo detalę ir padaryti išsamias analizes, padedančias žaidėjams ir treneriams tobulinti savo žaidimą.

Visos panaudotos lėšos buvo skirtos tik akademijos veiklai ir sportininkų tobulėjimui. Mes nuolat stengiamės užtikrinti, kad lėšos būtų naudojamos pagal savo paskirtį, taip pat atsižvelgiant į akademijos futbolininkų poreikius.

Norint skirti GPM paramą, reikia pildyti 2-ąją GPM deklaracijos dalį ir įrašyti mūsų akademijos pavadinimą bei kodą.

BE1 NFA veikia visiškai skaidriai, futbolo bendruomenei teikdama metines veiklos ataskaitas 3 metus iš eiles. Skirdami 1,2% jus prisidedate prie vaikų svajonių įgyvendinimo. Kartu galime daugiau!

Pildymo instrukcija: www.be1.lt/parama