#GoalChallenge konkursas startavęs liepos mėnesį pagaliau turi nugalėtoją, tai dvidešimties metų studentas Deividas iš Kauno. BE1 Nacionalinės Futbolo Akademijos organizuojamame konkurse dalyviai stengėsi nufilmuoti kuo sudėtingesnį ar įdomesnį įvartį, o laimėtoją nulėmė žmonių reakcijos ant vaizdo įrašo viename iš socialinių tinklų. Trumpai pakalbinome pagrindinio prizo laimėtoją – su futbolu nuo pat vaikystės nesiskiriantį Deividą.

Deividai, kaip nusprendei dalyvauti #GoalChallenge? Kur pamatei skelbimą?

#GoalChallenge dalyvauti neplanavau. Tačiau vieną dieną draugė atsiuntė, jog vyksta tokio pobūdžio konkursas ir pagalvojau kodėl gi nesudalyvavus, juk esu įmušęs ne vieną sudėtingą smūgį.

Kaip esi susijęs su futbolu? Ar pats žaidi kokioje nors komandoje?

Su futbolu esu glaudžiai susijęs, jau 12 metų propaguoju šį sportą ir nežadu sustoti. Šiuo metu žaidžiu mėgėjiškai FK „Šturmas” komandoje. Linkėjimai vyrams!

Ar nuolat save išbandai spardydamas sudėtingus įvarčius?

Taip, kas mane pažįsta žino kad gerai sekasi mušti „rabona“ stiliumi tad įvartį įmušti nebuvo sunku ir pavyko tai padaryti iš ketvirto karto . Esu bandęs įspirti ir sunkesnių įvarčių nei konkurse nugalėjęs mano vaizdo įrašas, tačiau tokiems vaizdo įrašams reikia daugiau laiko ir žinoma, apsišarvuoti kantrybe.

Kaip reagavai sužinojęs apie laimėjimą?

Sužinojęs, kad laimėjau negalėjau tvardyti šypsenos. Tuo metu kai sužinojau informaciją buvau darbe. Kolegos pradėjo klausinėti, kodėl esu toks laimingas,  pasakęs priežastį kodėl visi pradėjo sveikinti. Tiesą sakant buvo visiškai neįmanoma nuspėti kas laimės pagrindinį prizą, todėl tai buvo netikėtumas.

Jei ne paslaptis, ar esi suplanavęs kur išleisi laimėtus pinigus?

Piniginis prizas bus investuotas į naujo automobilio įsigijimą, tad prizas tikrai nebus praleistas vėjais. Kadangi šiuo metu esu dirbantis studentas automobilis tikrai padėtų sutaupyti laiko, nes tenka derinti studijas su darbu ir treniruotėmis į kurias, deja,  ne visada pavyksta suspėti.

Kaip manai, ar tokie konkursai reikalingi? Ar jie padeda populiarinti futbolą?

Žinoma, tokio tipo konkursai yra reikalingi. Šio konkurso dėka supratau, kokie draugai yra svarbūs ir kaip aš jiems rūpiu. Tad dar kartą labai didelis ačiū jiems! Taip pat, noriu padėkoti BE1 komandai, jog suorganizavo tokį šaunų konkursą. Tikėkimės, kad ateityje bus dar daugiau panašaus pobūdžio konkursų ir kad bus dar daugiau dalyvių ir nuostabių įvarčių. Be abejonės noriu padėkot varžovams Kiril, Ričardui ir Vadim. Manau kiekvienas iš jų taip pat labai puikiai pasirodė šiame konkurse. Ačiū Vadim ir jo komandai už įtemptą ir nuožmią kovą viso konkurso metu. Šis konkursas tik dar labiau motyvavo, supratau, kad noriu kurti vaizdo įrašus futbolo tematika, tad nusprendžiau susikurti naują „Instagram” profilį būtent šio pobūdžio įrašams kelti. Tad visus kviečiu sekti mano naująjį profilį kur galėsite pamatyti dar gražesnių ir įspūdingesnių įvarčių nei šis. Lauksiu jūsų visų Football MDMA „Instagram” profilyje.

BE1 Nacionalinė Futbolo Akademija dar kartą sveikina Deividą ir visus dalyvius, kiekvieno iš jūsų pastangos svarbios mums ir visai futbolo bendruomenei. Sekite naujienas, nes jūsų laukia dar ne vienas konkursas!