BE1 NFA pagrindinė komanda

„FK Babrungas” 0-2 „BE1 NFA”

BE1 NFA komanda svečiuose 2-0 palaužė „Optibet Pirma Lyga” lyderius Plungės „Babrungą”, kurie šiame sezone dar nebuvo patyrę pralaimėjimo skonio. Visgi emocingame ir kortelėmis nusėtame susitikime mūsų futbolininkai įrodė pranašumą ir su 14-a taškų per 8 susitikimus šiuo metu užima 5-tą vietą lygos turnyrinėje lentelėje. Įvarčius komandai pelnė Isaah Majeed ir Emilis Talačka.

Po šios pergalės komanda pradėjo pasiruošimą LFF taurės 2-ojo turo susitikimui su „FK Garliava”, kuris įvyks Gegužės 6-tą dieną, 13:00 Garliavos Adomo Mitkaus mokyklos stadione. 

Artimiausias „Optibet Pirma Lyga” rungtynes BE1 NFA komanda žais Gegužės 13-tą dieną namuose prieš „Marijampolė City”.

BE1 NFA U16

„FA Panevėžys-PRSSG” 1-2 „BE1 NFA”

Šešiolikmečiai, šeštadienį, svečiuose iškovojo labai svarbią pergalę prieš tiesioginius oponentus kovoje dėl aukščiausių vietų Lietuvos čempionate. Pirmieji įvartį praleidę mūsiškiai atsitiesė ir po Skirmanto Paukščio ir Viliaus Kondroto įvarčių laimėjo rungtynes. 3-ioje vietoje žengiantys BE1 NFA futbolininkai sumažino skirtumą iki aukščiau esančių panevėžiečių vos iki dviejų taškų, todėl lygos finišas laukia labai karštas!

Gegužės 6-tą BE1 NFA išvyksta į Klaipėdą, kur pergalė prieš vietos „Klaipėdos FM” bus gyvybiškai svarbi, jos mūsų jaunimui ir linkime!

BE1 NFA U15

„Vilniaus BFA” 1-2 „BE1 NFA”

Dar viena dvikova su Vilniaus ekipa baigėsi BE1 NFA komandos pergale. Permainingose rungtynėse Arno Rudžionio ir Tomo Gutausko įvarčiai leido mūsų komandai pasiekti pergalę, po kurios BE1 NFA aplenkė vilniečius ir pakilo į pirmą vietą lygos turnyro lentelėje. Šiuo metu BE1 NFA su 60 taškų rikiuojasi pirmoje vietoje, Vilniaus BFA su 58 taškais – antroje, FK Žalgiris – 3 vietoje su 56 taškais. 

Gegužės 6-tą, šeštadienį, penkiolikmečiai Gargžduose sieks nugalėti „Bangą” ir įtvirtinti savo pozicijas pirmoje vietoje.

BE1 NFA U13

„BE1 NFA” 0-1 „VFA Geležinis Vilkas”

Puikią formą demonstravę trylikmečiai, deja, vieninteliai iš BE1 NFA komandų šią savaitė turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Namuose nepasižymėję jaunieji BE1 NFA atstovai minimaliu rezultatu 0-1 pralaimėjo vilniečiams ir nepasinaudojo proga priartėti prie pirmas dvi vietas užimančių „Vilnius Football Academy” ir „Vilnius BFA” komandų.

Gegužės 7-tą dieną, sekmadienį, Vilniuje BE1 NFA komanda susitiks su „FK Žalgiriu”, tikimės, kad jaunieji futbolininkai reabilituosis po paskutinių nesėkmingų rungtynių ir sugebės sugrįžti į pergalių kelią!