Pagrindinė BE1 NFA komanda

BE1 NFA” 2-1 Vilniaus BFA”

Po sunkios ir fiziškos kovos pagrindinė BE1 NFA” komanda sugebėjo iškovoti pergalę namuose. Savų žiūrovų palaikomi BE1 NFA” įmušė greitą įvartį pirmame kėlinyje, o antrojo pradžioje gynėjas Hamed Diawara pelnė fantastišką įvartį iš standartinės situacijos. Svečiai 11-kos metrų baudiniu rezultatą sugebėjo sušvelninti, visgi per likusį laiką atimti pergalės iš BE1 NFA” nesugebėjo!

Mūsų komandai įvarčius pelnė Deitonas Vinckus ir Hamed Diawara. 

Dabar visas komandos dėmesys sutelktas į šį antradienį vyksiančią LFF taurės dvikovą su FK Minija”. Šiame sezone komandos jau spėjo sužaisti lygiosiomis, tad kovos Kretingoje tikrai netrūks!

BE1 NFA U16

BE1 NFA” 0(2)–0(4) VFA Geležinis Vilkas”

Šios savaitės dvikovoje 16-mečiai po baudinių serijos turėjo pripažinti VFA Geležinio Vilko” komandos pranašumą. 

Po skaudaus pralaimėjimo liūdėti nėra kada, nes artimiausia dvikova su FA Panevėžys-PRSSG” jau šį šeštadienį!

BE1 NFA U15

BE1 NFA” 3–0 VFA Geležinis Vilkas”

Užtikrinta pergalė pažymėta dominuojančiu komandos pasirodymu. Komandai įvarčius pelnė Tomas Gutauskas, Tomas Gudaitis ir Jokūbas Žiedelis. Po šios pergalės 15-mečiai ir toliau vos vienu tašku atsilieka nuo pirmoje vietoje žengiančių Vilniaus BFA” futbolininkų. Lietuvos čempionate dėl aukščiausių vietų kovojanti komanda dabar laukia Baltijos taurės ketvirtfinalio atsakomųjų rungtynių, kurios vyks trečiadienį. Pirmasis susitikimas su Vilniaus BFA” baigėsi pergale 2-0, todėl komandos perspektyvos šviesios, belieka tik užbaigti gerai pradėtą darbą ir patekti į Baltijos taurės pusfinalį! 

BE1 NFA U13

FA-FM Ateitis 0-1 BE1 NFA”

Edmundo Pukio auklėtiniai iškovojo dar vieną pergalę ir pratęsė fantastišką sezono atkarpą. Kovo pabaigoje atnaujinus Lietuvos čempionatą mūsų 13-mečiai iškovojo jau 5-tą pergalę iš eilės. Šiose rungtynėse vienintelį komandos įvartį pelnė Džiugas Vyšniauskas. Artimiausios rungtynės Gegužės 7-tą dieną – svečiuose laukia dvikova su FK Žalgiris” ekipa.